Zakaj uporabljam le še Arnes Mapo

Arnes Mapa je ena izmed Arnesovih preizkusnih oblačnih storitev, ki uporabniku omogoča hrambo in univerzalen dostop do datotek ne glede na lokacijo ali napravo, ki jo tisti trenutek uporablja. Z njo lahko datoteke samodejno sinhronizira med vsemi svojimi napravami, jih deli z izbranimi uporabniki ali pa jih da na voljo brez omejitev. Nekateri izmed vas jo že poznate in tudi uporabljate, drugi morda potrebujete le ogled te predstavitve, da vas prepriča. Ne glede na to, kateri skupini uporabnikov pripadate, boste zagotovo navdušeni nad novimi funkcionalnostmi, ki vam ji bomo predstavili tokrat. Ta hip vam lahko razkrijemo le to, da bodo novosti še izboljšale in razširile možnosti sodelovanja med spletnimi in mobilnimi uporabniki. V drugem delu predstavitve bo sledil praktičen prikaz uporabe Arnes Mape kot učnega pripomočka v šoli.

Jure Kumer je računalnikar in učitelj na Osnovni šoli Poljane nad Škofjo Loko. Diplomiral je na Pedagoški fakulteti v Ljubljani.

jure-sventJure Švent je univerzitetni diplomirani ekonomist z izkušnjami v šolstvu, informatiki in marketingu. Na Arnesu v skupini za Sistemsko in aplikativno podporo deluje v vlogi produktnega vodje obstoječih in bodočih storitev. Njegovi primarni nalogi sta skrb za prepoznavnost storitev in nenehno izboljševanje uporabniške izkušnje.

Kategorija: Program, Sreda