Odprta knjiga – Virtualne aplikacije v šolstvu – Zakaj in kako?

Tomaž Šmid, Telekom Slovenije, David Drofenik, Šolski center Ptuj

Odprta knjiga je sodobna rešitev, ki omogoča uporabo vseh aplikacij, ki jih uporabljate v izobraževalnem procesu. Virtualne aplikacije so zbrane na enem mestu, do njih lahko dostopate z vseh naprav ali lokacij, kjer je internetna povezava ali signal GSM.

Celotna infrastruktura izpolnjuje najvišje standarde kakovosti, vsi podatki v aplikacijah so skrbno varovani v varni sobi Telekoma Slovenije. Z rešitvijo Odprta knjiga lahko vzpostavite visoko učinkovito in moderno okolje za učenje, upravljanje računalniške opreme pa postane pregledno in enostavno. Uporaba storitve Odprta knjiga omogoča izgradnjo visoko funkcionalne in moderne učilnice, ki je poleg tega izjemno enostavna za uporabo. Telekom Slovenije s partnerji in z ekipo odličnih strokovnjakov nudi tudi vso potrebno računalniško opremo, tako da boste učilnice lahko opremili popolnoma na novo.

Kategorija: Delavnice